Сервисни информации

Крводарителни акции

Од Институтот за трансфузиона медицина известуваат дека за денес планирани се следните   крводарителни акциии:

  • ПС Крива Паланка(граѓансво) од 11:30-15:00часот
  • ПС Велес од 09:00 – 13:00часот
  • Кривогаштани,Прилеп(граѓанство) од 10:00 – 13:00часот

Поврзани објави

Крводарителни акции

Cuk Editor

Крводарителни акции

Cuk Editor

Крводарителски акции

Cuk Editor

Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Претпоставуваме дека тоа е во ред за Вас, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитај повеќе