Сервисни информации

Крводарителни акции

Од Институтот за трансфузиона медицина известиваат дека за денес планирана е крводарителна акција во СУГС „Владо Тасевски“ – Скопје.

Поврзани објави

Електроснабдување

Cuk Editor

Крводарителни акции

Cuk Editor

Крводарителни акции

Cuk Editor

Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Претпоставуваме дека тоа е во ред за Вас, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитај повеќе