Сервисни информации

Крводарителни акции

Од Институтот за трансфузиона медицина известуваат дека за денес планирани се крводарителни акции:

  • Со вработените на Факултетот за безбедност-Скопје;
  • Со вработените во ЈП Дрисла-Скопје;
  • Со вработените во СОТУ Ѓорги Наумов – Битола
  • Во ДМУЦ Сергеј Михајлов-Штип.

Поврзани објави

Електроснабдување

Cuk Editor

Крводарителни акции

Cuk Editor

Електроснабдување

Cuk Editor

Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Претпоставуваме дека тоа е во ред за Вас, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитај повеќе