Сервисни информации

Крводарителни акции

Од Институтот за трансфузиона медицина известуваат дека за денес планирани се крводарителни акции:

  • Виница (граѓанство) во период од 09:00-15:00часот;
  • Прилеп-Гимназија Мирче Ацев во период од 09:00-13часот;
  • Демир Хисар (граѓанство) во период од 08:30-15:00часот.

Поврзани објави

Крводарителни акции

Cuk Editor

Електроснабдување

Cuk Editor

Крводарителни акции

Cuk Editor

Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Претпоставуваме дека тоа е во ред за Вас, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитај повеќе