Сервисни информации

Крводарителни акции

Од Институтот за трансфузиона медицина известуваат дека за денес планирани се следните крводарителни акции:

  • Со припадниците на АРМ – Велес во просториите на касарната Алексо Демниевски Бауман;
  • Со вработените и граѓаните во ТЦ Капитол – Скопје;
  • Со граѓаните на Радовиш во просториите на ЦК;
  • Со учениците од СУГС Орце Николов – Скопје;
  • Со учениците од СОУ Таки Даскало – Битола;
  • Со учениците од ЕМУЦ Свети Наум Охридски – Охрид;

Поврзани објави

Електроснабдување

Cuk Editor

Електроснабдување

Cuk Editor

Почувствуван земјотрес во Дебар

Cuk Editor

Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Претпоставуваме дека тоа е во ред за Вас, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитај повеќе