Сервисни информации

Крводарителни акции

Од Институтот за трансфузиона медицина известуваат дека за денес планирани се следните   крводарителни акцији:

  • Со граѓаните на Демир Хисар во просториите на Домот на културата;
  • Со вработените и студентите на Меѓународниот Балкански Универзитет во Скопје;
  • Со здравстветните работници во Штип;

Поврзани објави

Електроснабдување

Cuk Editor

Електроснабдување

Cuk Editor

Електроснабдување

Cuk Editor

Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Претпоставуваме дека тоа е во ред за Вас, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитај повеќе