Сервисни информации

Крводарителни акции

Од Институтот за трансфузиона медицина известуваат дека за денес планирани се следните   крводарителни акцији:

  • Со вработените на Уставен суд во Скопје;
  • Со вработените на Катастар во просториите на Даре Џамбаз во Скопје.
  • Со граѓаните на Виница;
  • Со граѓаните на Ресен и вработените во ПС-Ресен;

Поврзани објави

Крводарителни акции

Cuk Editor

Електроснабдување

Cuk Editor

Електроснабдување

Cuk Editor

Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Претпоставуваме дека тоа е во ред за Вас, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитај повеќе