Сервисни информации

Крводарителни акции

Од Институтот за трансфузиона медицина известуваат дека за денес планирани  се крводарителни акции со вработените во ПИОМ – Скопје и Дрекслер Мајер – Кавадарци.

Поврзани објави

Крводарителни акции

Cuk Editor

Крводарителна акција

Cuk Editor

Крводарителни акции

Cuk Editor

Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Претпоставуваме дека тоа е во ред за Вас, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитај повеќе