Сервисни информации

Електроснабдување

Од Институтот за трансфузиона медицина известуваат дека за денес планирани се крводарителни акции со вработените во БТОБЕТ – Скопје, како и со жителите на с.Кравари – Битола, Кавадарци и Чашка.

Поврзани објави

Електроснабдување

Cuk Editor

Електроснабдување

Cuk Editor

Електроснабдување

Cuk Editor

Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Претпоставуваме дека тоа е во ред за Вас, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитај повеќе