Сервисни информации

Крводарителни акции

Од Институтот за трансфузиона медицина известуваат дека за денес планирани се крводарителни акции:

  • Со граѓаните на  Кочани ;
  • Со граѓаните на Кавадарци;
  • Со вработените во ЈП Водовод во  Куманово;
  • Со вработените во  Детска градинка Мајски Цвет во Битола;
  • Со вработенит во ПС Гостивар;

Поврзани објави

Крводарителни акции

Cuk Editor

Електроснабдување

Cuk Editor

Крводарителни акции

Cuk Editor

Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Претпоставуваме дека тоа е во ред за Вас, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитај повеќе