Сервисни информации

Крводарителни акции

Од Институтот за трансфузиона медицина известуваат дека за денес планирани се следниве крводарителни акции :

  •                 Со вработените во Костел во Охрид;
  •  Традиционална акција Ристе Георгиевски Цури, во просториите на пензионерскиот дом во Валандово
  • Со граѓаните на Пробиштип, во просториите на Црвен Крст ;
  •                 Со граѓаните на Штип, во просториите на Црвен Крст;
  •                 Со граѓаните на Ресен, во просториите на КУД Таше Милошевски.

Поврзани објави

Крводарителни акции

Cuk Editor

Електроснабдување

Cuk Editor

Крводарителни акции

Cuk Editor

Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Претпоставуваме дека тоа е во ред за Вас, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитај повеќе