Сервисни информации

Крводарителни акции

Од Институтот за трансфузиона медицина известуваат дека за денес планирани се крводарителни акции:

  • Воландово (граѓанство)-Пензионерски Дом во период од 09:00-14:00 часот;
  • Гевгелија,Мото клуб Ретки птици-Театар од 10:00-16:00часот;
  • Виница,Трад,Павлоден од 10:00-14:00часот;
  • Ресен (граѓанство)  – КУТ Таше Милошевски од 09:30-14:00часот.

Поврзани објави

Крводарителни акции

Cuk Editor

Електроснабдување

Cuk Editor

Електроснабдување

Cuk Editor

Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Претпоставуваме дека тоа е во ред за Вас, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитај повеќе