Сервисни информации

Крводарителни акции

Од Институтот за трансфузиона медицина известуваат дека за денес планирани се три  крводарителни акции и тоа:

– со граѓаните на Свети Николе во просториите на ЦК

–  со граѓаните на Радовиш и учениците од СОУ Коста Сусинов во просториите на ЦК

– со учениците од СУГС Панче Арсовски – Скопје

Поврзани објави

Електроснабдување

Cuk Editor

Електроснабдување

Cuk Editor

Електроснабдување

Cuk Editor

Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Претпоставуваме дека тоа е во ред за Вас, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитај повеќе