Сервисни информации

Крводарителни акции

Од Институт за трансфузиона медицина известуваат дека за денес планирани се следните крводарителни акции:

  • Со граѓаните на Струмица
  • Со граѓаните на Крушево

Поврзани објави

Електроснабдување

Cuk Editor

Електроснабдување

Cuk Editor

Електроснабдување

Cuk Editor

Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Претпоставуваме дека тоа е во ред за Вас, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитај повеќе