Сервисни информации

Крводарителни акции

Од Институтот за трансфузиона медицина известуваат дека за денес планирани се крводарителни акции:

                со припадниците на АРМ – Прилеп во просториите на касарната Мирче Ацев

                со граѓаните на Делчево во просториите на ЦК

                со учениците од СУГС Васил Антевски Дрен – Скопје

Поврзани објави

Крводарителни акции

Cuk Editor

Почувствуван земјотрес во Штип

Cuk Editor

Електроснабдување

Cuk Editor

Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Претпоставуваме дека тоа е во ред за Вас, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитај повеќе