Сервисни информации

Крводарителни акции 23.12.2022

Од Институтот за трансфузиона медицина известуваат дека за денес планирани се неколку крводарителни акции и тоа:

– со вработените во општина Центар Скопје

– со Здружение на граѓани во Битола

– со вработените во РЕК Осломеј во Кичево

– со Здружение на граѓани во просторите на Црвениот Крст во Штип.

Поврзани објави

Крводарителни акции

Cuk Editor

Електроснабдување

Cuk Editor

Крводарителни акции

Cuk Editor

Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Претпоставуваме дека тоа е во ред за Вас, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитај повеќе