Сервисни информации

Крводарителна акција со граѓаните на Неготино

Од Институтот за трансфузиона медицина известуваат дека за денес планиранa е една крводарителна акција со граѓаните на Неготино во просториите на ЦК

Поврзани објави

Електроснабдување

Cuk Editor

Електроснабдување

Cuk Editor

Електроснабдување

Cuk Editor

Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Претпоставуваме дека тоа е во ред за Вас, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитај повеќе