Сервисни информации

Крводарителни акции

Од Институтот за трансфузиона медицина известуваат дека за денес планирани се крводарителни акции во:

  • Скопје – Здружение на граѓани во стадионот на ФК Шкупи
  • Кочани – СОУ Љупчо Сантов/Ѓошо Викентиев
  • Скопје – факултет за бесбедност
  • Битола – Студентски дом Кочо Рацин

Поврзани објави

Крводарителни акции

Cuk Editor

Електроснабдување

Cuk Editor

Електроснабдување

Cuk Editor

Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Претпоставуваме дека тоа е во ред за Вас, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитај повеќе