Сервисни информации

Крводарителни акции

Од Институтот за трансфузиона медицина известуваат дека за денес планирани се следните    крводарителни  акции:

  • Гостивар, с. Ростуше, граѓанство
  • Виница, граѓанство
  • УЈП подрачни единици: Битола, Прилеп, Штип и Струмица, вработени
  • Струга, Хотел Београд, вработени

Поврзани објави

Електроснабдување

Cuk Editor

Крводарителни акции

Cuk Editor

Почувствуван земјотрес во Штипско

Cuk Editor

Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Претпоставуваме дека тоа е во ред за Вас, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитај повеќе