Сервисни информации

Крводарителни акции

Од Институтот за трансфузиона медицина известуваат дека за денес планирана е крводарителна акција; со граѓаните на традиционалната крводарителна акција во ОУ Кузман Јосифовски Питу – Скопје

– со вработените во АД Пивара – Скопје

– со граѓаните на Демир Хисар

Поврзани објави

Електроснабдување

Cuk Editor

Електроснабдување

Cuk Editor

Крводарителни акции

Cuk Editor

Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Претпоставуваме дека тоа е во ред за Вас, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитај повеќе