Category : Некатегоризирано

Некатегоризирано

Опасен напад од мечка што можел да се заврши фатално, на планината Мукос, во атарот на с.Оморани

Cuk Editor
Центарот за управување со кризи информира дека имало опасен напад од мечка на возрасен човек, 61-годишник, на планината Мукос, кај месноста „Сеча“, во атарот на...

Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Претпоставуваме дека тоа е во ред за Вас, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитај повеќе