Сервисни информации

Крводарителни акции

Од Институтот за трансфузиона медицина известуваат дека за денес планирани се крводарителни акции на ФИНКИ – ФЕИТ во Скопје; во гимназијата „Кочо Рацин“ – Велес; во СОУ „Славчо Стојменски“ – Штип; со вработените во Цигарна – Прилеп и со членовите на здружението на граѓани – Струмица.

Поврзани објави

Крводарителни акции

Cuk Editor

Крводарителни акции

Cuk Editor

Крводарителни акции

Cuk Editor

Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Претпоставуваме дека тоа е во ред за Вас, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитај повеќе