Сервисни информации

Крводарителни акции

Од Институтот за трансфузиона медицина известуваат дека за денес планирани се крводарителни акции со вработените во МАКСТИЛ и во АД Усје Цементарница Скопје, во СУГС „Здравко Цветковски“ – Скопје и во СОУ „Ѓорче Петров“ – Прилеп.

Поврзани објави

Земјотрес во Штип и околината

Cuk Editor

Крводарителни акции

Cuk Editor

Електроснабдување

Cuk Editor

Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Претпоставуваме дека тоа е во ред за Вас, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитај повеќе