Сервисни информации

Крводарителни акции

Од Институтот за трансфузиона медицина известуваат дека за денес планирани се следните крводарителни акции:

  • Либерти, Скопје во Арчелор Митал;
  • СОУ Усмет Јашари, Липково-Куманово;
  • ОСМУ Д-р Јован Калаузи и
  • Гимназија Панче Попоски и СОЕУ Економско училиште

Поврзани објави

Крводарителни акции

Cuk Editor

Електроснабдување 28.12.2022

Web Administrator

Почувствуван земјотрес во Битола

Cuk Editor

Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Претпоставуваме дека тоа е во ред за Вас, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитај повеќе