Сервисни информации

Крводарителна акција

Од Институтот за трансфузиона медицина известуваат дека за денес планирано е крводарителна акција со ЕПОИ АЛФИ- Скопје во период од 11:00 до 15:00

Поврзани објави

Електроснабдување

Cuk Editor

Крводарителни акции

Cuk Editor

Електроснабдување

Cuk Editor

Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Претпоставуваме дека тоа е во ред за Вас, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитај повеќе