Сервисни информации

Крводарителни акции Берово и Крива Паланка

Од Институтот за трансфузиона медицина известуваат дека за денес планирани се следните крводарителни акции:

-Со граѓаните на Берово, во просториите полициска станица;

– Со граѓаните на Крива Паланка, во просториите на сала Партизан.

Поврзани објави

Крводарителна акција со жителите на Свети Николе.

Web Administrator

Електроснабдување 22.12.2022

Web Administrator

Крводарителни акции со жителите на Кочани и Македонски Брод.

Web Administrator

Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Претпоставуваме дека тоа е во ред за Вас, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитај повеќе