Сервисни информации

Крводарителни акции со жителите на Кочани и Македонски Брод.

Од Институтот за трансфузиона медицина известува дека за денес планирани се крводарителни акции со жителите на Кочани и Македонски Брод.
30.12.2022

Поврзани објави

Електроснабдување 26.12.2022

Web Administrator

Електроснабдување 27.12.2022

Web Administrator

Електроснабдување 30.12.2022

Web Administrator

Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Претпоставуваме дека тоа е во ред за Вас, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитај повеќе