РЦУК СКОПЈЕ

Web Administrator

Адреса: Бул. Илинден бр. 82, 1000 Скопје

Тел. 02/3240-000

Моб: 075/ 317-744

Регионалниот центар за управување со кризи Скопје ги опфаќа регионалните центри што се на територијата на градот Скопје

 

.

Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Претпоставуваме дека тоа е во ред за Вас, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитај повеќе