Сервисни информации

Крводарителна акција

Од Институтот за трансфузиона медицина известуваат дека за денес планирана е крводарителна акција со вработените во АД Окта Рафинерија – Скопје.

Поврзани објави

Крводарителни акции

Cuk Editor

Електроснабдување 27.12.2022

Web Administrator

Електроснабдување

Cuk Editor

Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Претпоставуваме дека тоа е во ред за Вас, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитај повеќе