Category : Сервисни информации

Сервисни информации

Крводарителни акции

Cuk Editor
Од Институтот за трансфузиона медицина известуваат дека за денес планирани се крводарителни акции:                 – со вработените во Американска амбасада во  Скопје                 – со...

Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Претпоставуваме дека тоа е во ред за Вас, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитај повеќе