Сервисни информации

Крводарителни акции

Од Институтот за трансфузиона медицина известуваат дека за денес планирани се неколку  крводарителни акции и тоа:

– со вработените во АД Алкалоид – Скопје – во просториите на Лафома

– со граѓаните на Куманово во просториите на поранешниот комитет

–  со граѓаните на Штип во просториите на ЦК

– со членовите од клубот на крводарители – Струмица во просториите на ЦК

– со членовите од здружението на граѓани – Скопје во просториите на ИТМ

Поврзани објави

Крводарителни акции

Cuk Editor

Крводарителни акции

Cuk Editor

Електроснабдување

Cuk Editor

Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Претпоставуваме дека тоа е во ред за Вас, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитај повеќе