Сервисни информации

Крводарителни акции

Во период од 09:00 до 13:00 на ден 18.07.2023 година ( Вторник )  се планирани следните крводарителни акции: ЈП Дрисла, Скопје и  ПЗУ Д-р Самарџиски, Штип.

Поврзани објави

Електроснабдување

Cuk Editor

Крводарителни акции

Cuk Editor

Крводарителни акции

Cuk Editor

Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Претпоставуваме дека тоа е во ред за Вас, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитај повеќе