Сервисни информации

Крводарителни акции

Од Институтот за трансфузиона медицина известуваат дека за денес планирани се следните крводарителни акции:

  • со вработените во АД Алкалоид во просториите на Лафома во Ѓорче Петров – Скопје;
  • со вработените во САВА Осигурување во просториите на НЛБ Банка – Скопје;
  • со граѓаните на Ресен во просториите на општина Ресен;
  • со учениците од гимназијата „7ми Март“ – Тетово.

Поврзани објави

Крводарителни акции

Cuk Editor

Крводарителни акции

Cuk Editor

Електроснабдување

Cuk Editor

Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Претпоставуваме дека тоа е во ред за Вас, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитај повеќе