Сервисни информации

Крводарителни акции

Од Институтот за трансфузиона медицина известуваат дека за денес планирани се крводарителни акции и тоа:

  • Кочани, (граѓанство);
  • Берово, (граѓанство);
  • Скопје – СУГС Гимназија Никола Карев.

Поврзани објави

Електроснабдување

Cuk Editor

Електроснабдување 28.12.2022

Web Administrator

Електроснабдување

Cuk Editor

Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Претпоставуваме дека тоа е во ред за Вас, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитај повеќе