Category : Сервисни информации

Сервисни информации

Електроснабдување 23.12.2022

Web Administrator
ЕВН Македонија известува дека поради планирани зафати на електродистрибутивната мрежа на ден 23.12.2022 година без електрична енергија ќе останат: – Во период од 09:00 до...
Сервисни информации

Крводарителни акции 22.12.2022

Web Administrator
Од Институтот за трансфузиона медицина известуваат дека за денес планирани се неколку крводарителни акции и тоа: – со вработените во ПИОМ Скопје – со вработените...
Сервисни информации

Електроснабдување 22.12.2022

Web Administrator
ЕВН Македонија известува дека оради планирани зафати на електродистрибутивната мрежа на ден 22.12.2022 година без електрична енергија ќе останат: – Во период од 09:45 до...

Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Претпоставуваме дека тоа е во ред за Вас, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитај повеќе