Category : Сервисни информации

Сервисни информации

Земјотрес почувствуван во Штип

Cuk Editor
Телеметриската сеизмолошка мрежа на Република Северна Македонија, на сеизмолошките станици инсталирани ширум нашата територија, одржувани од Сеизмолошката опсерваторија при Природно-математичкиот факултет во Скопје, рано утринава...
Сервисни информации

Крводарителни акции

Cuk Editor
Од Институтот за трансфузиона медицина известуваат дека за денес планирани се следните  крводарителни акции: •Средно училиште Киро Спанџов – Брко, Кавадарци •Средно училиште Гоце Делчев,...

Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Претпоставуваме дека тоа е во ред за Вас, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитај повеќе