Сервисни информации

Крводарителни акции

Од Институтот за трансфузиона медицина известуваат дека за денес планирани се крводарителни акции:

  • Со вработените во Народна банка;
  • Со вработените  во касарнната на АРСМ Петровец;
  • Со вработени и учениците  во СОУ Орде Чопела во Прилеп;
  • Со  граѓаните на Делчево во просториите на Црвениот Крст.

Поврзани објави

Крводарителни акции

Cuk Editor

Земјотрес

Cuk Editor

Електроснабдување

Cuk Editor

Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Претпоставуваме дека тоа е во ред за Вас, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитај повеќе