Сервисни информации

Крводарителни акции 22.12.2022

Од Институтот за трансфузиона медицина известуваат дека за денес планирани се неколку крводарителни акции и тоа:

– со вработените во ПИОМ Скопје

– со вработените во општина Куманово

– со студентите од ДУТ – Факултет за Медицински Науки – Тетово

Поврзани објави

Електроснабдување

Cuk Editor

Електроснабдување 23.12.2022

Web Administrator

Електроснабдување

Cuk Editor

Оваа веб-локација користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Претпоставуваме дека тоа е во ред за Вас, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитај повеќе